Resultat från Bankboken cup (gruppfinal)


Klass: F13-klassen Rond: 1 Datum: 2004-07-08
Placering: Namn: Klubb: Spelhcp: Resultat: Särskiljning saknas!
1 Cecilia Nygren SKELLEFTEÅ GK 0 101
2 Lisa Lundström SKELLEFTEÅ GK 0 105
Klass: F15-klassen Rond: 1 Datum: 2004-07-08
Placering: Namn: Klubb: Spelhcp: Resultat: Särskiljning saknas!
1 Emmeli Andersson UMEÅ GK 0 97
2 Johanna Lundgren Lycksele GK 0 106
3 Maria Stuge BJURHOLMS GK 0 126
Klass: F16-klassen Rond: 1 Datum: 2004-07-08
Placering: Namn: Klubb: Spelhcp: Resultat: Särskiljning saknas!
1 Emelie Pettersson SKELLEFTEÅ GK 0 102
2 Victoria Bennet-Kjellsson Lycksele GK 0 117
Klass: P13-klassen Rond: 1 Datum: 2004-07-08
Placering: Namn: Klubb: Spelhcp: Resultat: Särskiljning saknas!
1 Jesper Ericson UMEÅ GK 0 89
2 Tim Öquist SKELLEFTEÅ GK 0 91
3 Emil Pettersson SKELLEFTEÅ GK 0 99
4 Jens Johansson NORRMJÖLE GK 0 102
5 Pontus Bern ROBERTSFORS GK 0 107
5 Christoffer Jonasson Lycksele GK 0 107
7 Jesper Löfgren UMEÅ GK 0 114
8 Cristoffer Nordin ROBERTSFORS GK 0 117
Klass: P14-klassen Rond: 1 Datum: 2004-07-08
Placering: Namn: Klubb: Spelhcp: Resultat: Särskiljning saknas!
1 Linus Forsgren NORRMJÖLE GK 0 90
2 Rasmus Brännström SKELLEFTEÅ GK 0 95
3 Jonas Rystedt BJURHOLMS GK 0 98
4 Ludvig Olofsson NORRMJÖLE GK 0 107
5 Mattias Hjukström Lycksele GK 0 111
6 Kim Nilsson ROBERTSFORS GK 0 134
7 Simon Enardsson BJURHOLMS GK 0 149
Oplacerad Tobias Bäckström Lycksele GK 0
Klass: P15-klassen Rond: 1 Datum: 2004-07-08
Placering: Namn: Klubb: Spelhcp: Resultat: Särskiljning saknas!
1 Patrick Nyberg UMEÅ GK 0 85
2 Oskar Norgren SKELLEFTEÅ GK 0 87
3 Alexander Lindgren BJURHOLMS GK 0 93
4 Niclas Nygren NORRMJÖLE GK 0 96
5 Daniel Johansson SKELLEFTEÅ GK 0 100
6 Mikael Nordin ROBERTSFORS GK 0 103
7 Tobias Salomonsson ROBERTSFORS GK 0 105
8 Pierre Eriksson UMEÅ GK 0 111
Oplacerad Mattias Lindberg SKELLEFTEÅ GK 0
Klass: P16-klassen Rond: 1 Datum: 2004-07-08
Placering: Namn: Klubb: Spelhcp: Resultat: Särskiljning saknas!
1 Peter Hällgren SKELLEFTEÅ GK 0 79
2 Daniel Svedjevik SKELLEFTEÅ GK 0 86
3 Oscar Broberg Lycksele GK 0 94
4 Albert Sjöström UMEÅ GK 0 106
Oplacerad Emanuel Lundin UMEÅ GK 0
Oplacerad Sebastian Boman SKELLEFTEÅ GK 0
Oplacerad Anton Strandberg SKELLEFTEÅ GK 0